Pristupnica

Članovi Farmaceutskog društva mogu da budu farmaceuti, biohemičari, studenti završne godine Farmaceutskog fakulteta i stručnjaci drugih kvalifikacija koji rade u farmaceutskoj industriji i organizacijama u oblasti kontrole i prometa lijekova i pomoćnih ljekovitih sredstava i na drugim poslovima u oblasti farmaceutske djelatnosti (član 18 Statuta Farmaceutskog društva RS). Članstvo u Farmaceutskom društvu nije vezano za članstvo u zdravstvenim komorama.

Napomena:

Godišnja članarina iznosi 96,00 KM, a uplata se može izvršiti na žiro-račun broj: 562-100-80000456-66, NLB Razvojna Banka. Pristupnicu sa navedenim podacima je dovoljno poslati prilikom učlanjenja, a nakon toga redovno uplaćivati članarinu na godišnjem nivou.
Svrha doznake: godišnja članarina za _____ godinu (upišite godinu za koju uplaćujete članarinu).

Ukoliko dođe do promjene nekih od podataka (broj telefona, e-pošta…), molimo Vas da nam blagovremeno pošaljete informaciju, kako bismo mogli da revidiramo podatke u našoj bazi.