Dodijeljena Zahvalnica Farmaceutskom društvu RS

Farmaceutsko društvo Republike Srpske i Udruženje za pomoć mentalno nedovoljno razvijenim licima iz Gradiške su toku prošle godine sklopili Sporazum o saradnji vođeni zajedničkom željom da učvrste odnose, pruže pomoć i razmjenjuju informacije o pitanjima od uzajamnog značaja. Farmaceutsko društvo RS, kao strukovna organizacija, može da bude od velike pomoći  u obezbjeđivanju odgovarajućih informacija vezanih za raspoloživost lijekova na tržištu BiH, uspostavljanje komunikacije sa Agencijom za lijekove i medicinska sredstva BiH, Ministarstvom zdravlja i socijalne zaštite RS, veleprodajama lijekova i apotekama.

Na donatorskoj večeri koja je održana 15.04.2022. pod sloganom „Svi smo mi dio vas“, predsjednik Udruženja za pomoć mentalno nedovoljno razvijenim licima  Dragoslav Šinik, dodijelio je zahvalnicu Farmaceutskom društvu RS za pomoć i doprinos u radu ovog udruženja.

Zahvalnicu je primila predsjednica FDRS, prim. Rada Amidžić, mag.farm. spec.