Digitalizacija! IZIS – juče, danas,sutra…

Dana 07.10.2023.g predsjednica Farmaceutskog društva Republike Srpske mr ph Nataša Milanović učestvovala je na panel diskusiji „Digitalizacija! IZIS – juče, danas,sutra…“ u okviru konferencije XVlll dani porodične medicine Republike Srpske koja je održana u Bijeljini.
Na panelu su učestvovali i predstavnici Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS Zdravko Grubač, Fonda zdravstvenog osiguranja Milorad Novaković, Ivan Popović direktor bolnice Zvornik i predsjednik aktiva direktora bolnica, dr Goran Birčaković u ime Udruženja doktora porodične medicine RS i Slavko Bojić direktor kompanije MMS Code, kreator navedenog programa.
Zahvalni smo kolegama iz Udruženja porodične medicine što su prepoznali značaj učestvovanja predstavnika Farmaceutskog društva RS kao značajnog partnera u segmenata primarne zdravstvene zaštite.