Radni sastanak u Ministarstvu zdravlja i socijalne zaštite RS

Dana 11.10.2023.g predsjednica Farmaceutskog društva Republike Srpske mr ph Nataša Milanović prisustvovala je radnom sastanku u Ministarstvu zdravlja i socijalne zaštite RS, na poziv pomoćnika Ministra mr ph Vesne Vipotnik.
Sastanku su prisustvovale pomoćnih Ministra mr ph Vesna Vipotnik , stručni savjetnik za farmaciju mr ph Jelena Medar Petrović i viši stručni saradnik za normativnopravne i upravnopravne poslove Mirjana Milanović.
Na sastanku se raspravljalo o aktuelnim temama u oblasti farmaciji kao i o potencijalnoj saradnji Ministarstva zdravlja i Farmaceutskog društva RS.
Hvala kolegama iz Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS na ukazanom povjerenju i spremnosti za nastavak saradnje.