Kontinuirane edukacije

Zbog velikog interesovanja koje ste iskazali krajem prošle godine za ovu temu, koristimo priliku da vas obavjestimo  da će na platformi za online edukacije na web stranici FD RS ponovo biti dostupna  reakreditovana online edukacija pod nazivom:

Integracija digitalnih tehnologija u farmaceutsku praksu, uključujući mobilne aplikacije za upravljanje zdravljem I tehnologije umjetne inteligencije

Predavač: Mr ph Mladenka Tuševljak.

Za  članove Farmaceutskog društva koji redovno uplaćuju članarinu, edukacija je besplatna.

(prijavu za pristup edukaciji poslati na email FD sa imenom i prezimenom, administrator odobrava pristup edukaciji)

Za kolege koji nisu članovi FD RS ,  potrebna je uplata kotizacije u iznosu od 30,00 KM sa PDV-om.

Pristup edukaciji će biti dodijeljen najkasnije u roku od 3 dana,  kada uplata bude vidljiva na izvodu iz banke;

Datum i vrijeme održavanja edukacije:

• Edukacija počinje 01.03.2024. i predviđeno je da traje do kraja kalendarske godine 31.12.2024. (24h)

Edukacija je akreditovana za članove Farmaceutske komore RS.

Akreditacija: 1 bod za magistre farmacije.

Podsjećamo vas da nakon odgledanog videa i riješenog testa možete preuzeti sertifikat sa platforme sa vašim imenom i prezimenom u elektronskoj formi.  Sertifikati su dostupni samo u periodu trajanja edukacije.

Podaci za uplatu:

Primalac: Farmaceutsko društvo Republike Srpske

Žiro račun: 562-100-80000456-66 NLB Banka a.d.

Svrha uplate: upisati naziv edukacije

Srdačan pozdrav iz FD RS