Nove online edukacije – besplatno

Obavještavamo vas da je Farmaceutsko društvo Republike Srpske u saradnji sa farmaceutskom kompanijom Lek-članicom grupe Sandoz, pripremilo 2 akreditovane online edukacije koje će biti dostupne na platformi za učenje na daljinu na web stranici Farmaceutskog društva RS u periodu od 13.07. do 27.07.2020.
Edukacije su besplatne za sve polaznike.
Registraciju na platformi je potrebno da uradite jednom, a kasnije pristupate materijalu samo unošenjem pristupnih podataka (korisničko ime i lozinka).
Molimo kolege koji nisu registrovani na platformi da se registruju na način da kreiraju novi nalog. Nakon unošenja predviđenih podataka stići će vam na vašu email adresu link za verifikaciju. Potrebno je da kliknete ovaj link da bi proces registracije bio završen.
Detaljne instrukcije oko procesa registracije i pristupanja edukacijama možete da pronađete u dokumentima na linku https://www.farmaceutskodrustvo.org/online-edukacija/ .
Edukacije možete da pohađate čak i ako ste na godišnjem odmoru, potrebno je samo da imate pristup internetu i pametni telefon.
Registracija na platformu je moguća i putem mobilnih telefona.

Informacije o novim edukacijama:

Broj akreditacije Naziv predavanja

Predavač

Broj bodova Uslov za izdavanje sertifikata
11/04-500-8-40/20 od 08.07.2020. Vakuum nakon povlačenja ranitidina:  rabeprazol kao još  bolji izbor

Prof. Dr. Sci. Nermin Salkić

Specijalista interne medicine i subspecijalista gastroenterolog sa UKC Tuzla,  Vanredni profesor na Katedri za internu medicinu  Medicinskog fakulteta Univerziteta u Tuzli

1. odgledan video materijal

2. riješen test sa min.60% tačnih odgovora

Molimo vas da popunite evaluacijski upitnik.

11/04-500-8-39/20 od 08.07.2020. Značaj crijevne mikrobiote za imunitet

Mr.sc.med. Predrag Jovanović

Specijalista interne medicine,  Šef Odjela za gastoeneterologiju i hepatologiju UKC Tuzla

Viši asistent na Medicinskom fakultetu Tuzla

1.  odgledan video materijal

2. riješen test sa min.60% tačnih odgovora

Molimo vas da popunite evaluacijski upitnik.