Produžen rok za besplatne edukacije

Obavještavamo sve polaznike online edukacija da je produžen rok za akreditovane besplatne edukacije koje organizuje Farmaceutsko društvo RS u saradnji sa kompanijom Hemofarm d.o.o.
Edukacije su dostupne u formi video snimka na platformi za učenje koja se nalazi na web stranici FDRS do 24.10.2020. (do 24h).
Edukacije su akreditovane za članove Farmaceutske komore RS, članove Komore magistara farmacije Tuzlanskog kantona i Komore magistara farmacije FBiH.
Uslov za izdavanje sertifikata je odgledan video materijal i riješen test sa min.60% tačnih odgovora.

Teme i predavači su:

1. Savremeno razumijevanje funkcije kompleksa B vitamina, dr. sc. Midhat Jašić , redovni profesor iz područja nutricionizma na Farmaceutskom i Tehnološkom fakultetu Univerziteta u Tuzli
2. U korak sa preporukama- acetilsalicilna kiselina 75 mg, mr. med.sc. Iveljić dr Ivana, šef odjeljenja Klinike za invazivnu kardiologiju, JZU Univerzitetski klinički centar Tuzla