Kontinuirana edukacija- Webinar , 29.07.2020. u 19.00

Obavještavamo magistre farmacije da Farmaceutsko društvo RS u saradnji sa kompanijom “Bayer” dana 29.07.2020. organizuje webinar. Webinar počinje u 19.00, besplatan je, odvija se uživo i učesnici će imati priliku da postave pitanja predavačima.
Program je akreditovan od strane Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS sa 1 bodom.

Tema predavanja je “Nepridržavanje terapiji pacijenta može koštati života”.

Predavači:

Prof.dr.sc.med. Siniša Miljković, neurolog, Načelnik Klinike za neurologiju UKC Banja Luka: „Novi oralni antikoagulansi (NOAK) od randomiziranih kliničkih studija do iskustava iz svakodnevne prakse“

Prof. dr.sc.med. Tamara Kovačević- Preradović , subspecijalista kardiologije, Načelnik Klinike za kardiologiju UKC Banja Luka: “Nepridržavanje terapiji pacijenta može koštati života”

Mr ph. Gordana Ljubojević, spec.kliničke farmacije, Načelnik Službe za medicinsko snabdijevanje – Bolničke apoteke, ZFMR „Dr Miroslav Zotović” Banja Luka: „(R)evolucija u antikoagulaciji“

Svi zainteresovani učesnici webinara treba da se jave produkt menadžeru kompanije “Bayer” na email asmar.dervisevic@bayer.com kako bi dobili detaljne instrukcije oko načina logovanja i pristupanja webinaru putem ZOOM PLATFORME.

Podsjećamo polaznike webinara da nakon završenog predavanja treba da urade provjeru znanja (test) koji će biti postavljen na platformi za učenje na web stranici Farmaceutskog društva RS.