Nova akreditovana edukacija „Savjetovanje o samomedikaciji u tretmanu neuropatija, jačanja imunološkog odgovora i bola u mišićno-koštanom sistemu“

Farmaceutsko društvo RS u saradnji s kompanijom Pliva organizuje besplatnu akreditovanu edukaciju za magistre farmacije pod nazivom „Savjetovanje o samomedikaciji u tretmanu neuropatija, jačanja imunološkog odgovora i bola u mišićno-koštanom sistemu“.
Mjesto: Banja Luka, hotel „Bosna“
Akreditacija: učesnici 3 boda, predavači 6 bodova
Registracija učesnika ispred velike Kristalne dvorane: 05.11.2022.
Dodjela sertifikata učesnicima: 05.11.2022. (17.00-18.00)
Rok za prijavu: 28.10.2022. do 24h (petak)

Prijava: potrebno je da učešće na edukaciji potvrdite na našu email adresu najkasnije do 28.10.2022. do 24h (petak). Molimo vas da ne zovete telefonom niti da šaljete privatno poruke na mobilni telefon. U prijavi treba da navedete:
Ime i prezime:
Ustanovu iz koje dolazite i mjesto:
Broj licence:
Ime roditelja/staratelja koji je naveden u vašim podacima koji se nalaze u Farmaceutskoj komori RS:
Email adresa osobe koja se prijavljuje za edukaciju:

PROGRAM RADA (link)