Nova akreditovana online edukacija pod nazivom “ Značaj ishrane kod sindroma policističnih jajnika”

Obavještavamo vas da je na platformi za online edukacije na web stranici FD RS dostupna nova akreditovana online edukacija pod nazivom “ Značaj ishrane kod sindroma policističnih jajnika”.
Predavač je mr ph Nevena Papović.
Za članove Farmaceutskog društva koji redovno uplaćuju članarinu, edukacija je besplatna.
(prijavu za pristup edukaciji poslati na email FD sa imenom i prezimenom, administrator odobrava pristup edukaciji)
Za kolege koji nisu članovi FD RS , potrebna je uplata kotizacije u iznosu od 30,00 KM sa PDV-om.
Pristup edukaciji će biti dodijeljen najkasnije u roku od 3 dana, kada uplata bude vidljiva na izvodu iz banke;

Datum i vrijeme održavanja edukacije:
• Edukacija počinje u aprilu i predviđeno je da traje do kraja kalendarske godine 31.12.2024 ( 24h )

Edukacija je akreditovana za članove Farmaceutske komore RS.
Akreditacija: 1 bod za magistre farmacije

Video snimak i ostali materijal za edukaciju će biti dostupni na platformi FDRS

Podsjećamo vas da nakon završenih predviđenih obaveza preuzmete sertifikat sa platforme sa vašim imenom i prezimenom u elektronskoj formi. Sertifikati su dostupni samo u periodu trajanja edukacije.
Uslov za izdavanje sertifikata je odgledan video i riješen test sa min. 60% tačnih odgovora.
Srdačan pozdrav iz FD RS