Nova besplatna edukacija webinar 08.10.2020. u 17h

Obavještavamo sve polaznike online edukacija da Farmaceutsko društvo RS u saradnji sa kompanijom Medis organizuje novu besplatnu, akreditovanu edukaciju čiji će fokus biti na pravilnom i sigurnom odabiru analgetika i antipiretika u apoteci. Predavač doc. dr. sc. Arijana Meštrović.

U toku webinara će biti obrađeno:

1. Smjernice za odgovorno samoliječenje boli temeljene na dokazima
  2. Samoliječenje povišene temperature
  3. Analgetici, antireumatici, grlobolja u odgovornom samoliječenju
  4. Profesionalizam u plasmanu proizvoda za odgovorno samoliječenje u doba otežanog pristupa do doktora porodične medicine – radionica za provjeru znanja sa slučajevima iz prakse
  • Webinar će se emitovati uživo 08.10.2020. u 17.00.
  • Link za registraciju https://www.medis.health/index.php?id=466&L=3 , prijave će se primati do 06.10.2020. do 10h.
  • Test za provjeru znanja i ostali materijal koji se odnosi na ovu edukaciju će biti na platformi Farmaceutskog društva RS (Online edukacije) dostupan 48h nakon završetka webinara.

Uslov za izdavanje sertifikata je učešće na webinaru i riješen test sa min. 60% tačnih odgovora.