Nova edukacija “Hronična venska bolest iz perspektive pacijenta“

Obavještavamo polaznike online edukacija da Farmaceutsko društvo RS u saradnji s kompanijom Oktal Pharma d.o.o. organizuje novu  besplatnu akreditovanu edukaciju pod nazivom  “Hronična venska bolest iz perspektive pacijenta“.

Edukacija je akreditovana za članove Farmaceutske komore RS i  članove Komore doktora medicine RS.

Edukaciju mogu da pohađaju i članovi drugih zdravstvenih komora sa prostora BIH.

Termini održavanja edukacije, linkovi za pristup i predavači:

Test za provjeru znanja će učesnicima webinara biti dostupan 24h nakon završetka webinara.

• Snimak webinara na platformi koja se nalazi na web stranici FDRS : 03.05.-08.05.2021.: LINK ZA PLATFORMU
  • Predavači:
    • dr.med. Tatjana Šutilović, vaskularni hirurg, Klinika za vaskularnu hirurgiju, UKC RS-a
    • dr.med. Vladimir Keča, vaskularni hirurg, Klinika za vaskularnu hirurgiju, UKC RS-a
    • dr.med. Igor Stakić, abdominalni hirurg, Specijalna bolnica “dr.Kostić”
    • dr.med. Dinko Lupi, medicinski menadžer I strukovni edukator, Servier Pharma Hrvatska