Šta ćemo još čuti na 23. simpozijumu?

Ostalo je još malo vremena do našeg druženja na 23.međunarodnom simpozijumu koji se održava 07.12.2019.
Pored potpisivanja memoranduma o stručnoj saradnji našeg Udruženja sa Naučno-tehničkim komitetom za farmaciju Republike Srbije, organizator će upriličiti svečanu dodjelu Zahvalnica kolegama i kompanijama koje su kontinuirana podrška u radu Društva.
Pozivamo vas da uzmete učešće i na Skupštini, čak i ako niste članovi Društva. Imaćete priliku da se upoznate sa radom Društva i planovima za 2020.godinu.

Na Skupštini će biti prezentovane informacije vezane za sastanak u FZO RS održanom 25.11.2019. na kojem su bili prisutni predstavnici FDRS i predstavnici FZO RS.
– Da li imamo razloga za zabrinutost zbog špekulacija o ukidanju farmaceutske usluge?
– Kako teče proces informatizacije zdravstvenog sistema i u kojoj fazi je projekat IZIS (Integrisani zdravstveni informacioni sistem)?
– Koja je uloga apoteka u ovom procesu i kako se pripremiti za implementaciju projekta?
I još broje druge teme….

Vidimo se u Laktašima 07.12.2019.

PROGRAM RADA 23. SIMPOZIJUMA