Ugovori sa FZO RS (Contracts HIFRS)

Buduci da su nas u prethodnom periodu kontaktirale kolege iz Apoteka koje iz različitih razloga nisu dobile pozitivan odgovor iz FZO RS za potpisivanje ugovora (izdavanje lijekova na recept I određenih vrsta medicinskih sredstava) za 2019.god. , pozivamo vas da nam na nasu email adresu dostavite kratke informacije koje su navedene u nastavku, a mi cemo se u ime naseg udruženja obratiti zvanicnim dopisom u FZO RS da uzme ova obrazloženja u razmatranje.

Rok za dostavljanje informacija u FDRS: 20.01.2019. (info@farmaceutskodrustvo.org) Rok za slanje dopisa u FZO RS: 21.01.2019.
ZU /poslovna jedinica, mjesto
Obrazlozenje

Cilj je da nase udruzenje kao predstavnik struke, pomogne apotekama u realizaciji potpisivanja ugovora sa FZO RS za izdavanje lijekova i med. sredstava na recept I da cemo zajednickim naporima uspjeti da postignemo zadovoljavajuće ishode.

U prilogu vam kao podsjetnik dostavljamo poziv koji su apoteke dobile u toku prošle godine (preuzeto sa web stranice FZO RS).
Prilog

Vasa predsjednica Rada Amidzic