BESPLATNI WEBINAR “Odgovorno samoliječenje u doba otežanog pristupa ljekarima porodične medicine”

Obavještavamo vas da Farmaceutsko društvo RS u saradnji s kompanijom Medis International organizuje besplatni webinar koji će se održati u 2 termina:26.08.2020. (17.00) i 03.09.2020. (17.00). Edukacija će biti akreditovana od strane Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS sa 1 bodom. Uslov za izdavanje sertifikata je učešće na webinaru i riješen test sa min.60% tačnih odgovora koji će biti postavljen nakon webinara na platformi za učenje na daljinu na web stranici Farmaceutskog društva RS.

Predavač: Doc.dr sc. Arijana Meštrović
Tema: “Odgovorno samoliječenje u doba otežanog pristupa ljekarima porodične medicine”

U toku webinara će nas doc dr sc. Arijana Meštrović provesti kroz sljedeće teme:

• Smjernice za odgovorno samoliječenje akutnog proljeva temeljene na dokazima
• Samoliječenje i jačanje imuniteta u vrijeme zaraznih oboljenja respiratornog sistema
• Profesionalizam u plasmanu proizvoda za odgovorno samoliječenje u doba otežanog pristupa do doktora porodične medicine – radionica sa slučajevima iz prakse

[wr_button el_title=”btn-registracija” button_text=”REGISTRACIJA” link_type=”url” button_type_url=”https://www.medis-health.com/ba/gdpr-ba/?s=APOTEKE2020” open_in=”new_browser” icon=”icon-out-2” button_alignment=”inherit” button_margin_top=”0” button_margin_left=”0” button_margin_bottom=”0” button_margin_right=”0” button_size=”default” button_color=”btn-primary” appearing_animation=”0” disabled_el=”no” ][/wr_button]

Registraciju za webinar je potrebno izvršiti najkasnije do ponedjeljka, 24.08.2020.
Pristup live webinaru će biti omogućen za prvih 300 učesnika za datum za koji se prijave (300 učesnika za prvi termin i 300 učesnika za drugi termin).