Kongres farmaceuta Bosne i Hercegovine

Kongres farmaceuta Bosne i Hercegovine zajednički organizuju Komora magistara farmacije Federacije Bosne i Hercegovine i Farmaceutsko društvo Republike Srpske, u saradnji s Farmaceutskim fakultetima Univerziteta u Sarajevu, Tuzli, Banjaluci i Mostaru. Kongres će se održati u periodu 10.10.-13.10.2019., u Sarajevu, hotel Hills, na temu „Novi trendovi u farmaciji“.
Promjene u farmaciji na globalnom nivou su evidentne i u našem regionu, a farmaceuti Bosne i Hercegovine i susjednih zemalja ulažu velike napore da se prilagode i prate savremene trendove. S ponosom možemo reći da u tome i uspijevamo.
U okviru osam sekcija kongresa očekuje vas veliki broj izlaganja vrhunskih stručnjaka iz svih oblasti farmacije.
Više informacija možete da pronađete na https://www.kongresfarmaceuta.ba/
Paketi kotizacija 4. kongres u BIH
Mogućnosti sponzorstva
Obavještenje sponzori

Želimo Vam toplu dobrodošlicu u Sarajevo, jedinstveni spoj Istoka i Zapada!