Nova edukacija “Odgovorno, efikasno i sigurno samoliječenje kašlja”

Obavještavamo polaznike online edukacija da Farmaceutsko društvo RS u saradnji sa kompanijom Sanofi-Aventis d.o.o. organizuje novu besplatnu akreditovanu edukaciju. Edukacija će biti dostupna u formi video snimka na platformi za učenje koja se nalazi na web stranici FDRS (https://edukacija.farmaceutskodrustvo.org/login/index.php) u intervalu od 17.12.-27.12.2020. (do 24h).
Tema: Odgovorno, efikasno i sigurno samoliječenje kašlja
Predavač: Doc.dr.sc.Arijana Meštrović, Pharma Expert, Zagreb

Edukacija je akreditovana za članove Farmaceutske komore RS , a mogu da je pohađaju i ostali korisnici platforme.
Uslov za izdavanje sertifikata je odgledan video materijal i riješen test sa min.60% tačnih odgovora. Sve aktivnosti treba da se završe sa vlastitog korisničkog naloga.
Provjera stečenog znanja je propisana Pravilnikom o sprovođenju kontinuirane edukacije (Službeni glasnik RS 59/16, 99/19 , 93/20) .
Molimo učesnike edukacije da nakon završene edukacije popune evaluacijski upitnik koji je takođe na platformi.