Odgođena edukacija „ULOGA FARMACEUTA U PRAĆENJU PACIJENATA S ASTMOM“

Obavještavamo vas da se edukacija pod nazivom „Uloga farmaceuta u praćenju pacijenata s astmom“ odlaže do daljnjeg zbog aktuelne epidemiološke situacije. Održavanje edukacije bi zahtijevalo masovno okupljanje u zatvorenom prostoru u trajanju od nekoliko časova.
Edukacija je bila planirana za juni jesec u Bijeljini i Banjoj Luci i akreditovana je kao kurs 3.kategorije.

Farmaceutsko društvo RS je za magistre farmacije pripremilo online edukacije koje su takođe akreditovane, a odvijaju su putem platforme za učenje na daljinu koja se nalazi na web stranici Farmaceutskog društva.

Na linku https://www.farmaceutskodrustvo.org/online-edukacija/ možete da pronađete:

· Uputstvo za korištenje platforme za PC korisnike
· Uputstvo za korištenje platforme za korisnike mobilnih telefona
· Više informacija o edukacijama, predavačima i iznosu kotizacije