Snimak webinara “Odgovorno samoliječenje u doba otežanog pristupa ljekarima porodične medicine” dostupan na platformi u intervalu od 05.09.2020. do 10.09.2020.

Snimak webinara “Odgovorno samoliječenje u doba otežanog pristupa ljekarima porodične medicine” će biti dostupan na platformi za učenje na daljinu u intervalu od 05.09.2020. do 10.09.2020. (do 24h).

Predavač: Doc.dr sc. Arijana Meštrović

Edukacija je akreditovana od strane Ministarstva zdravlja i socijalne zaštite RS sa 1 bodom. Uslov za izdavanje sertifikata za članove Farmaceutske komore RS je odgledan video-materijal i riješen test sa min. 60% tačnih odgovora. Polaznici edukacije treba da odgledaju video-materijal sa vlastitog korisničkog naloga. U protivnom neće biti zabilježena ova aktivnost i neće biti ispunjeni uslovi za izdavanje sertifikata.
Sertifikati će biti izrađeni i spremni za preuzimanje u posljednjoj sedmici septembra.